| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, azi pe la pranz am gasit pe chiloti o pata rosie(deschisa) si mi am pus un tampon, dar este doar o singura pata, de obicei curge mai mult..este cv de care sa mi fac griji?
multumesc mult
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| roxaa15 a răspuns:

Trebuie sa iti vina menstrua? Daca nu ar fi bine sa mergi la medic poate e o raceala poate e un semn de sarcina. sau alte chesti

| anonim_4396 explică (pentru roxaa15):

Da trebuie, dar de obicei curge cv..acm abia daca este o pata.

| roxaa15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci stai linistita, se mai intamplasa iti curga doar o pata si abia adoua sau a treia zi sa iti vina, am patit-o si eu

| anonim_4396 explică (pentru roxaa15):

Mersi mult

4 răspunsuri:
| elenuyzy a răspuns:

Daca este inceputul menstruatiei se poate sa curga f putin in prima zi.mi s-a intamplat si mie. daca nu se modifica "situatia"pana maine poate e altceva, vreo infectie.