| Mony a întrebat:

Buna,
Sunt plecata cu work and travel si revin in tara abia in octombrie. Problema este ca unul dintre bracketii aparatului meu dentar s-a dezlipit. Oare as putea sa il lipesc cumva inapoi? Sau sa astept pana revin in țară, alta varianta nu prea am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Chiar dacă este scump, mergi acolo la un control. Ori îl repară pe acesta, ori îl scoți de tot, ori îți pune altul.