| mihaela8005 a întrebat:

Sunt putin ingrijorata. Luna asta mi.a venit menstruatia fix cand trebuia sa vina adica pe 9 august doar ca a venit fara obisnuitele dureri de sani, de burta, pur si simplu a venit si mi.a curs doar 2 zile si nu mai curge deloc, avand in vedere ca mie imi curge cate 6-7 zile. De protejat m.am protejat cu prezervativ de fiecare data, s-a mai rupt de vreo 2 ori dar ne.am dat seama in secunda 2 si nu eram in perioada fertila. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anonimaams a răspuns:

Nu stiu. poti intreba doctorulwinking pentru a fi mai sigura, un control de rutina nu strica niciodata

| nyck2398 a răspuns:

Asteapta sa iti raspunda corbulrosu. El stie d-astea.