| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Sunt si eu operat de apendicita de aproximativ 7 luni nu am avut nici un fel de complicatie, si de cand a inceput vara m-am dus la un prieten la baloti si de atunci ma c-am deranjeaza in sensul ca ma,, gadila" big grin in zona respectiva nu este o durere, intepaturi etc, esete mai mult un discomfort, aveti idee daca este ceva grav? ca nu prea pot sa ma duc la doctor luna asta.Va rog sa ma ajutati DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E probabil inca procesul de vindecare. Dar ar fi bine sa treci pe la un doctor cand ai niste timp, ca nu stie ce complicatii pot aparea chiar daca pare doar ceva banal. E spre binele tau!
Sanatate!