| Junc_David_1990 a întrebat:

Buna, am o problema. Cand alerg aproximativ 1 minut incepe sa ma doara in zona abdomenului in stanga jos, tin sa precizez ca eu am fost operat de apendicita acum 3 luni si problema asta cu durerea o am de aproximativ 1 luna si nu se vede nici o umflatura in zona aia si nu e nici un semn de hernie. Va rog sa ma ajutati ca nu as merge iar la medic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| acsva a răspuns:

Cel mai bine este să faci un control sau un ecograf. Însă se poate să fie și o răceală a rinichilor!

| Junc_David_1990 explică (pentru acsva):

Bine dar daca e o raceala a rinichilor e ceva grav?

| RacaruMarialove a răspuns:

Pai...Depinde cate kg ai. Daca esti mai gras, e logic. Daca nu, consulta un medic