Întrebare recomandată | pppaaauuulllaaa a întrebat:

sunt studenta la medicina si am nevoie de un tensiometru cu manometru (nu digital!). Am nevoie de un site de pe care pot comanda unul sau o farmacie din Iasi de la care se pot cumpara tensiometre cu un pret ceva mai accesibil studentilor.
Stetoscop am, nu conteaza daca e la pachet sau nu.

Il primesc si gratis daca vrea cineva sa ofere unul, nu e cu suparare.
O zi buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Uită-te și pe siteurile okazii, tocmai, mercador, alții nu mai au nevoie și le vănd mai ieftin.

| Ioana24D a răspuns:

Daca mai valabila cererea iti recomand siteul Medicland. Am cumparat de la ei si sunt foarte multumita:
http://www.medicland.ro/echipamente-medicale/tensiometru.html

| Sidock a răspuns:

Http://tensiometre-glucometre.ro/

Sfantul Google ajuta :D

| pppaaauuulllaaa explică (pentru Sidock):

Multumesc, am intrat de multe ori pe acest site, cand vedeam "livrare in Bucuresti..." il inchideam laughing acum m-am plimbat ceva mai mult timp pe aici, o sa sun sa vad daca il pot comanda.
o zi faina :*

| Sidock a răspuns (pentru pppaaauuulllaaa):

Livreaza oriunde, doar ca in Bucuresti are anumite facilitati.

| damy95gl a răspuns:

Il recomand pe acesta: http://cronomed.ro/......g1-30.html

Sper sa iti fie de folos.Multa sanatate!