| sonykis a întrebat:

sunt un baiat de 16 ani! am ginecomastie de 3 ani si jmatate! e insuportabil oribil si scirbos! nu mai pot trai asa! la vara doresc sa-mi fac operatie chirurgicala iniasi! as dori sa-mi spuneti un spital unde as putea face aceasta chirurgie si sa imi spuneti si pretul operatiei! funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Cat de cretina esti sa faci off topic in categoria 'sanatate', la un subiect serios? Impusca-te.

| sonykis explică (pentru Amelya02):

Fimeita-i cretina nesimtito eu is baiat!

| Amelya02 a răspuns (pentru sonykis):

Nu am raspuns pentru tine, pentru o alta utilizatoare careia i s-a facut report si de aceea nu i se vede postarea happy

| Hash001 a răspuns:

Daca nu au mai avut rude de ale tale:
Printre cauzele non-ereditare se numara:
pubertatea
obezitatea
sindromul Klinefert
sindromul Gilbert
inaintarea in varsta
probleme hormonale testiculare
utilizarea de medicamente ce contin estrogeni
utilizarea steroizilor anabolizanti
utilizarea de aditivi ce contin testosteron
dereglari ale functiei ficatului

| Hash001 a răspuns (pentru Hash001):

In niciun caz cele 2 sindroame: doamne fereste daca ai vreun sindrom.