| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog unde in Iasi pot merge la un spital de chirurgie a ginecomastiei! am 16 ani si o am ginecomastie de la 12-13 am urmat multe tratamente dar nu m-au ajutat! acum m-am decis sa fac operatie chirurgicala! unde pot gasi asa ceva in Iasi si cit costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Nu poti gasi niciun chirurg care sa-ti opereze o ginecomastie pubertara, care este fiziologica. Mai asteapta pana la 20 ani, daca nu dispare pana atunci, se poate discuta si despre chirurgie.

| MunteanTeodor a răspuns:

Nu stiu daca te poate ajuta, dar am o familie prietena de medici ginecologi buni profesionisti. Au cabinetul exact in statia de autobuz din Pacurari, dupa Lukoil, cum vii din oras cu autobuzul 46, 43, sau 20. Oricum ai nevoie de un medic specialist la asemenea problema de sanatate. Succes!