| adibl a întrebat:

am fumat pana acum cam 12 tigari intro luna nu sunt fumator am inceput intro luna si uneori nu fumam am fumat pana acum 12 tigaro oricum nu am dapasit un pachet si si nu mai fumez de 2 zile si peste 2 zile ma duc sa fac analize la sange si urina se vede ceva? dau funda!

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Nu se vede nimic.

| Maioru a răspuns:

Nu se vede nimic, dar nu mai fuma.Ai necazuri, ai probleme? De ce sa fumezi, mai bine cumpara guma, bomboane ori altceva

| JJ16 a răspuns:

In primul rand, invata ceva despre cratima, in al doilea rand esti un copil care in loc sa isi ia o punga de pufuleti, da banii pe tigari. In al treilea rand, mama ta o sa te omoare.