| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Tin un fel de regim pe baza sangelui.
Am voie sa mananc doar salata. M-am saturat sa mananc asta zilnic, ce as putea manaca altceva, usor, care nu are multe calori, dar tot cu legume, precum o salata?

Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| anacolda a răspuns:

La varsta ta, salata aia iti distruge organismul. Icre de crap, un pic de branza dulce si multa miscare. Trebuie proteine pentru muschi si glucide pentru creier. Un pic de miere ca sa nu ai probleme cu depresiile. SI mai lasati naibii dietele alea tampite de pe televizor, daca nu vreti sa va imbolnaviti.
Uite aici http://vindecarenaturista.blogspot.ro/......besti.html

| PasDeNom a răspuns (pentru anacolda):

Dieta este de la nutritionist. Multumesc pentru raspuns! happy

Răspuns utilizator avertizat
| PasDeNom a răspuns (pentru Smonalisa):

Mananc si asa ceva doar 2 zile pe saptamana.

Răspuns utilizator avertizat