| MishuCuc a întrebat:

Cam cat as putea slabi intr-o luna jumate daca mananc foarte sanatos,fara paine, merg la sala zilnic unde ard cate 1200 de calori si nu mai mananc dupa oara 6:30?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Cu paroximatie nimeni nu are cum sa-ti zica, deoarece nu stim cate calori folosesti zilnic si cel mai sigur sub 1500 nu ai cum sa consumi, dar ai putea sa pierzi centimetrii buni, dar trebuie sa muncesti.Succes!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

1. e stupid sa nu mai mananci dupa ora 6:30 sau ora X in general, e o greseala foarte des inalnita
2. la sala arzi maxim 500 de calorii, daca ai arde 1200 te-ar lua cu ambulanta