| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! happy
Aș vrea să aflu părerea voastră despre produsele Herbalife (DOAR cele pentru scăderea colesterolului, nu pentru slăbit, exfoliante, etc). V-au ajutat? Vă rog să răspundeți doar dacă le-ați folosit personal sau le-a folosit cineva apropiat vouă.
Mulțumesc! (FUNDĂ)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.Produsele Herbalife sunt niste produse geniale!(MAI ALES CELE PENTRU SCADEREA COLESTEROLULUI).Am si eu rude care au folosit produsele acestea pentru scaderea colesterolului, dar si pentru slabit.Au obtinut rezultate eficiente si foarte bune, asa ca poti folosi cu incredre produsele Herbalife! Sunt foarte calitative si ofera rezultate de necrezut! Incearca si vei vedea pe pielea ta.Dar, am sa iti mai spun un lucru:Orice tip de produse de genul acesta nu actioneaza la fel in fiecare organism.Deci,depinde de organismul tau happy.Eu cred, insa, ca vor actiona excelent! Bafta!

4 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

Pentru sanatate si slabire poti incerca si asta: http://track.acaiberry900.ro/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=1419 sunt foarte ok.

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Draga Anonim, eu le mananc cu placere de 2 ani si sunt singura din familie care isi mentine sanatatea, imnunitatea si energia desi aud in fiecare zi pareri contra.plus ca am facut aproape 5 ani de fotbal, acum nu mai fac si ma mentin f bine, fara surplus de greutate si mi-am rezolvat problema de anemie din nastere si problemele hormonale( care apropo 70% au ca si cauza alimentatia noastra proasta sau deficitara).eu voi manca toata viata produsele, chiar daca inainte aveam o problema cu asa zisele pastile pentru ca le vedeam ca niste medicamente, nu ca pe niste salatute intr-o pastiluta. daca iei sfaturi de sanatate din auzite mereu vei auzi pareri pro si contra, ia legatura cu un consultant wellness din localitatea ta pentru ca nu poti sa iei sfaturi de sanatate de la cine nu are sanatate, corect? si da, ma bucur ca mai exista si oameni normali care au o parere buna despre Herbalife. Tu fa ceea ce doresti cu viata ta.O zi buna va doresc, Mihaela Popa, Consultant wellness.

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Nu sunt produse de slabit la Herbalife, sunt produse de nutritie care te ajuta sa-ti mentii sanatatea, daca sunt kg in plus si ii dai corpului ce trebuie, elle elimina natural, de-asta este si efectul de slabire.

| BiscuituLaptelui a răspuns:

Bună! Am o părere foarte bună despre Herbalife pentru că bunica mea este distribuitor.Cand eram mica bunica mea era foarte grasă şi era pe moarte din cauza asta. Când a descoperit Herbalife a luat şi a slabit in câteva luni 48 kg.De atunci eu şi toată familia mea consumă formula 1 de diferite arome adică shake care înlocuieşte o masă.Eu beau dimineaţa şi seara şi mă simt excelent! Iţi recomand Herbalife pentru o nutriţie şi o viaţă mai bună!