| paduch3 a întrebat:

As vrea si eu sa aflu parerea voastra sincera despre produsele Herbalife, in urma experientei personale sau a apropiatilor.
Am discutat azi cu un consultant wellness Herbalife in vederea inceperii unei cariere in cadrul companiei lor insa am anumite retineri, nu stiu de ce.Am citit foarte multe pareri pe internet, si pro si contra si chiar nu stiu ce sa cred.
Deci, ce imi puteti spune?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici părerea unui medic, sper să te ajute: http://www.tpu.ro/......re-si-fac/