| diaa a întrebat:

Bunăbatting eyelashes! Firma Vichy - Da sau Nu? Folosiţi sau aţi folosit produse de la această firmă? Cum vi se pare? Mă interesează în special despre produsele pentru tenul cu probleme. Spuneţi-mi părerea voastră! Mulţumesc love struck

4 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Eu am un fond de ten. Nu prea sunt mulţumită

| Gabytzaa98 a răspuns:

Eu am dat cu creme, fond de ten si altele de la Vichy.este intr-adevar o firma foarte buna! incearc`o :X

| Ella_1816 a răspuns:

Nu merita banii

| cristinaanamaria a răspuns:

Sunt bune, daca iti permiti cumpara-le cu incredere (sunt f scumpe)