| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... aam 1, 69 m si in jur de 58 kg.este bine asa? sau ar trebui sa mai slabesc? si mai am o intrebare:pe partea superioara a picioarelor am ca niste linii rosii. ce sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna!
Da este normal, nu iti face griji.Stiu de la modeling ca:
~Daca esti fata si ai de exemplu 1, 70 trebuie sa ai 60 kg, deci cu 10 mai putin;
~Daca esti baiat si ai de exemplu 1, 60 trebuie sa ai 60 kg,deci tot pe acolo.
La tine nu este exact, dar tot pe acolo.
Liniile acelea sunt datorita vergeturilor sau pentru ca porti pantaloni mulati.
Nu iti face griji, nu ai de ce.
Sper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| Choco_1547 a răspuns:

E bine ce greutate ai, iar liniile alea rosii sunt vergeturi si apar atunci cand slabesti sau te ingrasi brusc. Din nefericire nu mai trec niciodata, dar la un moment dat or sa se faca albe si nu o sa se mai vada asa.

| Trandafir_Radu_1980 a răspuns:

Salut! Gasesti informatii complete despre slabire pe Sportaholic www.sportaholic.ro