| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
imi dati si mie ceva exeple de exercitii pentru ca sa slabesc in partea de sus a picioarelor atat cat si sa le mai intarescbig grinD
Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| k4Zy a răspuns:

Intra pe site-ul asta si vei vedea exercitiile pe care ti le doresti, sunt destul de multe sper sa te ajute. Spor la treaba

http://www.sanatateata.com/frumusete/coapse.htm

3 răspunsuri:
| k4Zy a răspuns:

Nu-i nimica ma bucur ca te-am putut ajutawinkingAi incercat sa faci ceva?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms chiar e bun siteul:X ti-as da funda dar nu stiu dc nu-mi apare in dreapta raspunsului nu-mi apare nicio funda nu stiu dccrying mai ales ca nu-s altii care au rapsuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acuma a mershappy