| viki16 a întrebat:

Buna TPU acu o ora stateam in pat si din senin a inceput sa ma doara capul,sa respir greu, palpitati, tensiune, ce ar putea fi "Azi AM FOST LA CUAFOR AM MANCAT NORMAL POATE UN PIC PREA MULT "credeti ca ie de la prea mult stres sau nervi sau ce ar putea fi scuzati categoria va rog sa ma ajutati

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vezi un medic cardiolog de urgență.

| Almássy a răspuns:

Bea niste apa cu zahar

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Ai fost la COAFOR si nu stii daca E de la STRESS. Daca nu-ti trece dupa un pahar cu apa, baut si repaos la pat, mergi la medicul de familie.