| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am o intrebare. Aseara cand stateam pe scaun m-am aplecat si stateam cu capul pe picioare si a inceput sa ma doara capul ( pe la frunte) si dupa ce m-am ridicat a disparut. Ce credeti ca poate fi?:
Multumesc mult
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Se mai intampla astfel de lucruri.Si pe mine ma mai doare din cand in cand. Poate fi si oboseala care cauzeaza drerile de cap, sau poate fi oraceala.Dar din moment ce te-a durut doar cand stateai cu capul in jos, sr trebui sa fie oboseala, sau poate din cauza ca stai prea mult in fata calculatorului.Totusi daca raspunsul nu te multumeste in intregime, si inca mai ai dubii, poti sa-i faci o vizita medicului de familie.O zi bunawinking

2 răspunsuri:
| alexflor87 a răspuns:

E vorba de presiune. Pozitia pe care ai adoptat-o a facut sa te doara capul. Asta nu este o problema.

| bogdan090 a răspuns:

E sinuzita! un prieten de-al meu a facut puroi pe creier din cauza ca nu s-a tratat si a trebuit sa i-l scoata medicii cu seringa pe nas! mai bine te duci sa iti faci un control.o radiografie