| RalucaMariia a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor urgent, va rog scuzati categoria.
Acum 15 minute stateam normal in pat si am simtit un usor discomfort in gat si nu am bagat de seama. Dupa cateva momente am simtit ca nu mai pot sa respir si m-am inecat foarte rau, am tusit vreo 2-3 minute in continuu si mi-a iesit si ceva lichid din nas,nu stiu de ce. Mentionez ca nu m-am inecat ca atunci cand "vine mancarea inapoi pe gat" sau cu saliva. Acum daca trag putin ma mult aer in plamani simt ca ma inec iar. Iar cred ca ar fi de mentionat,de ceva timp resprir destul de greu,simt ca nu imi ajunge aerul din plamani. Ce as putea sa am? Imi e frica sa ma si culc acum. Va rog,

7 răspunsuri:
| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Du-te la medic!

| Acras a răspuns:

Bpoc sau astm bronsic...acum na ca nu iti stiu istoricul bolii dar din ce am vazut in ultima perioada f mult tineret suferaa de bpoc desi e f ciudat pentru tineret da na mergi sa te vada un pneumolog si nu iti fie frica mai mult de cat sa te ineci si sa ai o saturatie scazuta nu prea poti pati ceva grav

| AlexxxButaaa a răspuns:

Du-te urgent la medic, poate ai început de ASTM... depinde și dacă fumezi

| RalucaMariia explică (pentru AlexxxButaaa):

Nu fumez, am 15 ani

| AlexxxButaaa a răspuns (pentru RalucaMariia):

Du-te la medic sa vezi ce problema ai

| AndreiCinel a răspuns:

S-ar putea sa suferi de astm! Este o problema destul de " NAȘPA "! Du-te urgent la medic!

| RalucaMariia explică:

Ok,acum am dureri in spate, in zona plamanilor si azi dimineata cand m-am sculat inca nu puteam respira cum trebuie. Mama a zis ca nu e nimic grav dar nu stiu ce sa zic.