| Flore_Alex_2001 a întrebat:

Acum 3 zile am inceput sa simt durere cand frecam burta aproape de sfarsitul coastelor, ca si cum m-am ars de la soare, dar nu se vede nimic. Pe spate in zona dreapta au crescut 4 bube sub forma de **** de urs(forma este mica totusi). Ieri, aproape de sub-brat mi-a aparut ceva in interior care se simte ca un cartilaj!(Am 17 ani). Daca cineva stie de ce, va rog sa imi scrieti.Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| wolfves a răspuns:

Eu zic sa te duci la doctor, chiar daca poate ti-e frica. Sa nu devina mai grav sau ceva, doctorul e singurul care poate stii sigur.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cand frecam burta aproape de sfarsitul coastelor... au crescut 4 bube sub forma de **** de urs"

încerc să-mi imaginez cum vine asta să te pot ajuta dar mi-e tare greu, sorry

| annempx a răspuns:

Du-te la doctor, poate ai o infecție...