| Madutzza98 a întrebat:

acum 4 luni am dat nastere la o fetiță minunata ❤... Ciclul menstrual mi-a venit luna trecuta pe 23 a doua zi după ce am avut contact sexual, luna aceasta nu mi-a mai venit pe 23, mi-a venit azi dimineață tot așa după ce am avut contact sexual. De ce îmi vine doar după ce am contact sexual, este grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul mereu face conexiuni de tot felul, nu cred ca are vreo legatura

| Lioana a răspuns:

Poate fi o coincidență. Nu cred ca are legatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S.ar putea sa nu fie ceva grav dar cel mai bine ar fi sa mergeți la un medic ginecolog. Sa aveti grija se sanatatea dv pentru a putea avea grija si de micuta printesa. happy happy

| TheBlackAng3l a răspuns:

Dupa nastere perioada menstruala este dereglata... poate chiar sa nici nu vina o luna de zile si sa va vina a 2 a luna!

| Alexandru_Dascalu_1980 a răspuns:

Du-te la un doctor! Iti va spune el ce sa faci! Poate fi ceva grav asa ca nu trebuie sa risti.