| IoanaPuppy31 a întrebat:

acum acum doua saptamani am facut puroi in gat si am primit tratament cu antibiotice si cu ceva medicamente de gat insa puroiul inca este prezent in gat..este normal ca nu a trecut inca? Oricum maine am sa fac o consultatie la doctor dar as vrea sa imi spuneti cei care ati mai trecut prin asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Nu. Fa un exudat si antibiograma si ia antibiotic conform rezultatului de acolo