| ovidw a întrebat:

Acum cam 3 saptamani am baut niste must... cam spre seara si dupa am mancat niste alune.si toata noaptea am avut scaune moi.(cred ca de asta) a doua zi mi-a trecut cu ceaiuri imediat.dar dupa cateva ore aveam febra destul de mare, a trecut si asta! dupa 3 zile am inceput a simti niste dureri in zona pelvina(zona deasupra penisului) si mai tarziu niste intepaturi LA testicule si niste intepaturi usoare in tot corpul! Am fost la medici,chirug,boli infectioase,urolog nu mi-au dat un verdict clar, analizele normale, suspect de infectie urinara. dupa simtome..si peste 3 saptamani aceste dureri au trecut incetul cu incetul mentionez ca aveam si stari de voma si gretza..acum am ameteli cand misc capul repede si simt presiuni la tampla(am avut contact sexual cu prietene mea cu care sunt de un an jumate -sex oral- nu cred ca are vreo boala venerica deoarece amandoi suntem la prima relatie si avem un stil de viata sanatos ) ce pot avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| vioreld a răspuns:

Nu cred ca va fi cineva care sa poata sa iti dea un verdict la aceasta intrebare.Eu iti recomand sa te duci la o clinica privata. Te va baga la un aparat care ala vede tot organismul si iti spune exact ce ai. Costa intre 60-80 de lei (depinde de clinica) dar iti spune 100% sigur.