| AlwaysMe a întrebat:

Acum cateva luni a inceput sa imi apara niste pete pe piele...6-7 pete...insa nu au trecut si nu e de la caldura sunt sigura. Mai nou, de la orice muscatura de tantar sau mica zgarietura imi ramane pata si nu mai scap de elecrying Ar putea sti cineva din ce cauza? A-ti mai avut asemenea probleme? Cat costa o consultatie la Dermatolog? Va multumesc frumos.dau Funda la cine ma ajuta happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| KUBY78 a răspuns:

Cred ca e de la caldura sunt sigur e boala aia de la caldural a dermatolog rpde

| Razeph a răspuns:

Poate fi o simpla toxiinfectie alimentara. Insa eu iti recomand sa dai o fuga la medicul de familie, iar daca acesta considera ca problema este destul de grava, o sa iti dea trimitere la dermatolog.