| lilith16 a întrebat:

Acum ceva săptămâni am inceput a simti un miros urat in nara stanga si aparea cand ma aplecam sau cand stăteam în casa, trebuia sa merg la control dar de 2 săptămâni nu am mai avut acea problemă si nu am mai fost, am zis ca poate a fost ceva trecător, acum am mâncat o îngheţată si incep iar sa simt acel miros, la fel am patit si ieri cand am mâncat inghetata, ce ar putea fi? (ma doare si maseaua din stanga sus)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dura_Antonio_1994 a răspuns:

Infecție clar