| Yssy12 a întrebat:

Acum o luna am terminat de tinut o dieta in care am slabit 18 kg in 20 de zile. Am pus doar un kg, intre timp nu am mancat dulciuri, fainoase si prajeli si l-am dat jos. Cand pot reveni la un stil mai nu stiu, in care sa nu imi fie frica sa mananc o ciocolata ca ma ingras? Adica... De aproape 2 luni nu am mai mancat nimic dulce, prajit. Credeti ca acum se mai pun kilogramele, adica va mai exista acel efect yoyo? Imi e ok daca ma ingrad 2-3 kg... Dar nu mai mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KatPetrova a răspuns:

Incearca ceva gen; dupa o zi mananci un mar, apoi un mar si un morcov etc si tot adaugi treptat...
P.S ce regim?