| Tripp91 a întrebat:

Buna TPU acum o saptamana am luat o injectie antitetanos si as vrea sa beau o bere cu prieteni sau sa beau ceva bauturi alcoolice si ma tem ca daca combin injectia cu alcoolul sa nu isi faca ceva efect negativ in corpul meu. Se intampla ceva daca le combin sau nu se intampla nimic? DAU FUNDA!big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Singura problema in cazul tau era daca beai in 24 ore de la injectie. Atunci nu si ar ai fi facut efectul.

2 răspunsuri:
| xXTheDeadHeroDarkXx a răspuns:

Nu se intampla nimic staai calm Fund?big grinbig grin

| danyelos78 a răspuns:

Incearca sa te abtii o saptamana.