| asfhss a întrebat:

Acum o saptamana la ora de sport un coleg mi-a intors mana si de fiecare data cand scriu sau ceva de genul ma doare. E posibil sa am entorsa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 010101012 a răspuns:

Bai, dar ce faceti voi la ora de sport? Karate, Intoarce-mana-cuando? N-ati auzit de turele de teren sau baschet? Copii ciudati... dar oricum, s-ar putea sa ai, asa ca mai bine du-te la un consult

| asfhss explică (pentru 010101012):

Nu dar avem un coleg mai redus mintal si la stafeta m-a apucat de mana si mi-a intors-o...

| lupuvesel a răspuns:

Da, ar trebui sa te duci la medicul de familie pentru un consult