| Wikky321 a întrebat:

Acum trei zile,am avut dureri mari in burta care radiau in spate, varsaturi si crampe. Am fost internat la urgenta, unde am fost diagnosticat cu Subocluzie intestinala, volvulus intestinal, devolvulat spontan. Dupa o zi in care am fost in atentia medicilor, cu perfuzii si analize, am fost externat, urmand sa tin un regim igieno-dietetic. Acum nu mai am simptome, deloc. Oare am avut ceea ce a scris medicul pe diagnostic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Jokers666 a răspuns:

Da poate ai avut simptomele alea, ca eu nu prea stiu ce sa iti spun m-ai concret ca eu nu sunt medic si nu te pot ajuta, daca m-ai te deranjeaza cumva poti sa mergi la un medic si va vedea el ce m-ai ai.Eu iti doresc multa sanatate si cele bune si Dumnezeu sa te vegheze.

| Cristian86 a răspuns:

Parcă erai fată, acu' ești băiat?