| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

Buna TPU.Acum un an am fost lovita cu mingea in cap de un coleg de clasa, si de atunci am stari de ameteala, vedere incetosata, dureri de cap dar mai rare, si am dureri puternice in "creier" Poate fi grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Daca persista dupa doua zile mergi la medic si saci un tomograf

Bula
| Bula a răspuns:

La tine e deja grav!
Uiti ca ai mai pus aceasta intrebare de mai multe ori si ai si primit mai multe raspunsuri, inclusiv de la mine...
Mergi URGENT la doctor!
Nu e gluma!

| GabrielGL a răspuns:

Cum au spus si alti DU TE LA DOCTOR chiar daca esti minor spune-le parintilor, nu stiu ce astepti si tot repeti, nu astepta sa iti treaca e alegerea ta ce vrei sa faci/succes.

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru GabrielGL):

Pai si puteai sa nu comentezi daca te deranjeazawinking

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru Bula):

Si e nevoie sa-mi spui? Stiu ca am mai pus asfel de intrebari dar care e problema ta? nu poti sa ma ignori?winkingAstept parerea si de la alte persoanewinking

Bula
| Bula a răspuns (pentru Jdjrjrjrdndnfn):

Nu am glumit!
Daca chiar ai acele simptome pe care le-ai scris, atunci problema ta poate fi grava si de intervenit de urgenta!