| Bubble13 a întrebat:

acum vreo 2-3 zile incercam sa invat sa fac mamaliga(singura acasa) si am dat focul prea tare si mi-a sarit pe fata pe barbie, iar apoi sa facut o basica iar acum am o pata maronie insa se vede ca nu este inca vindecata. mentionez ca este destul de mare incat sa fie inestetica. ce pot face sa nu raman cu semn?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| rhadan a răspuns:

Piseaza o aspirina si pune niste zeama de lamaie pe ea pana se face o pasta apoi foloseste-o sigur va merge sper ca ti-am fost de ajutor... funda?

| djmaxtor007 a răspuns:

Da stiu eu dai cu unguent de galbenele dar mai intai dai cu spirt

| djmaxtor007 a răspuns:

Da stiu eu dai cu unguent de galbenele dar mai intai dai cu spirt