| anonim56047 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Sunt fata, am 12 ani. De o luna urinez cam greu, dar daca beau multe lichide urinez mult mai bine. Deci am dureri uneori in partea de jos (aproape de sold) in partea stanga, uneori si in dreapta. Nu prea am pofta de mancare. Uneori ma doare si in piept, dar trece repede. Uneori ma simt si obosita.
Mentionez ca nu urinez des, si acum o luna aveam obiceiul de a sta 30 min pe wc. Chiar si o ora. S-ar putea sa fi luat niste microbi/ bacterii? Sau sa am altceva? VA ROG FRUMOS DACA STITI, SA-MI SPUNETI IN DETALIAT.
Si scuzati daca m-am repetat cu unele cuvinte!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la medic, sau macar sa ii spui asta mamei tale. Nu este bine sa stai asa.

| leonard05 a răspuns:

Buna ai pietre la rinichi

| nex85 a răspuns:

Obligatoriu mergi fara frica la doctor, sa nu fie ceva grav!