| DCSHOE a întrebat:

alaltaieri am fugit dupa autobuz ca sa il prind, si dupa 4-5 pasi am simtit o durere ca si cum m-ar injunghia cineva jos la spate in partea stanga si ma cam doare cand ma misc brusc I don't want to see asa cand stau nu ma doare, doar cand ma misc brusc, de ex ma intorc cu tot corpu`...sau daca ma aplec, simt un junghi asa.de la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ShNySnYGer a răspuns:

Nai nimica.ti s-au intins muschii.eu am patit la picioare, maini si pe partea stanga din spade de la mana pana-n picioare.nai nimic ai stat prea mult in pozitia aia.cand te misti ai impresia ca se freaca oasele si un tais rapid.e ma irau la glezne.nai nimic doar odihneste-te
si ve ifii bine!

| Catastrophy a răspuns:

Pai... uite nu vreau sa te sperii dar exact asa i s-a intamplat si fratelui meu mai mare si doctorii l-au diagnosticat cu discopatie...