| MOSLG a întrebat:

am 13 ani si cand penisul meu este in erectie se duce in partea stanga mai bine spus e stramb si cam mult... Se poate corecta? Si ma masturbez destul de des 1 data la 2-3 zile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Daca n-ai fractura de penis, nu merita sa risti si sa-ti pierzi banii pe operatii, de pe urma carora poti ramane si mai nasol ca inainte.

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Schimba mana laughing

| doctorandus a răspuns:

Penisul e stramb din constructie, nu de la masturbare.

| MOSLG explică (pentru doctorandus):

Exista vreo cale de indreptare fara injectii, chirurgical?

| doctorandus a răspuns (pentru MOSLG):

Daca n-ai fractura de penis, nu merita sa risti si sa-ti pierzi banii pe operatii, de pe urma carora poti ramane si mai nasol ca inainte.

| SabinaSabina a răspuns:

Penibil