| Bogdane0069 a întrebat:

Dupa mai multe acte sexuale cu pretena mea daca am penisul in erectie si incerc sa belesc capul parca ceva ma trage si nu ma lasa in partea de sus a penisului de la ce poate fi am si un fel de cos in piele in partea stanga dar mi s-a spus ca e de la iritatie si se pare ca trece va multumesc o seara buna.

6 răspunsuri:
| ZORRA a răspuns:

Aici pot sa dea raspuns baietii

| corbulalbrosu a răspuns:

Cum ai facut tu mai multe "acte sexuale" daca tie nu ti se decaloteaza glandul decat foarte greu si partial? Iti propun sa faci o vizita la un medic deoarece se pare ca ai o fimoza partiala care ar trebui rezolvat/inlaturata pentru a reusi sa ai o viata sexuala normal in viitor.

| Bogdane0069 explică (pentru corbulalbrosu):

Cum adica fimoza am avut o viata sexuala normala foarte buna pina acuma si acuma dintr-o data ce e asta cu fimoza poate aparea dintrodata?

| minrest a răspuns:

Salut. Vreau sa te intreb ceva ca imi pari un pic neclar. Ti se decaloteaza complet penisul?

| LUTTY a răspuns:

Prietene du-te la un doctor dermato, vezi ca iritatia de care spui sa nu fie altceva.