| Paul03111 a întrebat:

Am 13 ani si marimea penisului meu normala este cam mica, sunt mai plinut de fel dar la erectie are in jur de 15 cm..Este vreo problema? ROG SERIOZITATE

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca vrei sa ai un penis mai mare, va trebuii cumva sa mai slabesti, pentru ca si grasimea pubiana contribuie la micsorarea lui.

| CuriousStuff a răspuns:

Ce problema? Deja esti peste media din Romania cu 2 cm. Nu cred ca ai vrea sa ai dimensiunea asta cand nu e in erectie... Cred ca ar fi foarte incomod. Natura "s-a gandit" la toate.

| raduspace10 a răspuns:

Nu are nici o treaba marimea cand e "moarta" cu cea in erectie. Nicidecum nu poate fii vreo problema.Atata timp cat poti sustine o erectie, nu ai de ce sa te sperii.