| CriStIN3L2000 a întrebat:

Am 14 ani si din cate se vede, dupa nume sunt baiat. De la un timp am sfarcurile tari. Ince sens tari. Daca ma ating de biblioteca putin ma doare iar daca apas in zona aceea sunt tare. Este ceva normal sau ceva de care trebuie sa imi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

E perfect normal, toți băieții suferă de problema asta când intră în pubertate.
Trece în câteva zile / săptămâni.

1 răspuns:
| RobertKilleur a răspuns:

Esti in momentul pubertatii.De la 11 pana la 15 ani baietii sufera schimbari(marirea penisului, inaltimea, gandirea, etc)Nu iti face griji, iti trece in cateva saptamani