| Andrey222 a întrebat:

Sal sunt baiat si am sfarcurile scoase si ma doare cand le ating ce as putea sa fac ca sa le am si eu ca toti baieti?

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Astepti sa faci 15-16 ani pentru ca chiar altceva n-ai ce face.

| crezyflorin a răspuns:

Problema asta o am si eu... si nici eu nu stiu ce sa fac...

| ajutor0de0ajutor a răspuns:

Deci,cum vine asta? Daca te joci cu sfarcurile tearzi adica, cam asa vine chestia asta. sfarcurile le ai degeaba daca esti baiat.deci nu mai umbla la ele... IGNORALE cum ar veni si nu o sa te mai bage in seama big grin o sa-ti treaca pana te insori!