| nico20000000 a întrebat:

Stiu ca suna mai complicat da am facut dragoste cu prietenul meu si acuma dupa o saptamana sau doua ma dor sani mai ales sfarcurile daca le ating ma dor tare nu si o schimbat culoarea s au facut mai mari din cate am observat si putin ma dor cand le ating da mai ales sfarcurile am observat ca sfarcurile is mai mari si mai ales si ce ii rotund in jurul sfarcului e mai mare oare ii un semn de sarcina?

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Pai mai nico, data viitoare cand "va hotarati" sa o faceti neprotejat, ganditi-va si la o nuanta de var si un carucior dragut. Macar sa nu fiti luati prin surprindere ca nu stiti daca salmon sau turquoise.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, esti gravidă, esti fericită?

| Emilian65 a răspuns:

Actul sexual pe care l-ati avut a fost protejat? Daca a fost proyejat nu sunt sanse de sarcina. Iar daca a fost neprotejat sansele de a fi gravida sunt mari.

| nico20000000 explică (pentru Emilian65):

Am facut o fara de aceea am intrebat acest lucru

| nico20000000 explică (pentru Emilian65):

A fost neprotejat de aceea am intrebat acest lucru

| nico20000000 explică (pentru Emilian65):

Neprotejat a fost

| NH4OH a răspuns:

Câți ani ai?

| ȘefuLaValută a răspuns:

"oare ii un semn de sarcina?" Vai de steaua ta daca nu știi simptomele unei sarcini când te apuci de sex.Da, esti gestanta cu un copil ce nu-l doresti.