| danielamarry a întrebat:

Am 15 ani, (aproape) 1, 60 m si 41 kg. Ce as putea sa fac ca sa ma mai ingras si sa ma mai dezvolt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| IAOIADNAA a răspuns:

Lapte, contine calciu si e foarte bu pentru oase, si sa te ingras nu-i o problena pur si simplu mananca tot ce vrei, greu e sa slabesti