| RoOxX a întrebat:

Buna tuturor!
Vreau sa ma ingras neaparat, dar fara sa mananc preaaa mult.
Stiti ce as putea sa fac? Adica ce sa mananc mai putin dar care ingrasa rau?
Ce metode stiti de ingrasat fara prea mare efort?
mersi:X

5 răspunsuri:
| crazyfun a răspuns:

Heyy deci cel mai bine e sa ramai slaba dar daca vrei neaparat a te ingrasi mananca ciocolata MULTA cipsuri, prajeli si mancare de fast foodwinking dar ai mare grija daca incepi sa te ingrasi dintrodata nu e foarte sanatos pentru corp.succeswinking astept fundita:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tot respectul pentru admini, de ce nu puneti la intrare pe site un filtru contra prostiei? Fratilor daca habar nu aveti pentru ce va dati cu parerea? Toate sfaturile date pana acum nu fac 2 bani. Pentru a lua in greutate luam in calcul urmatoarele:
-alimentatia: cel putin 5 mese pe zi dintre care 3 principale si 2 gustari. Si cel mai important mesele sa fie la ore fixe.
-odihna. Cel putin 8 ore de odihna pe noapte fara programe haotice de genul mers in club sau pierdut timpu pe net.
-antrenament. Poti face acasa flotari genuflexiuni abdomene. La fiecare exercitiu faci 3 serii a cate 10 repetari. Dar lasa vre 4 zile diferenta intre antrenamente. Daca faci febra musculara e un semn bun inseamna ca muschiul a fost lucrat bine.
-suplimente. In prima luna poti lua Eurovita Ginseng timp de 20 zile dupa care faci pauza 10 zile. In a 2a luna iei Vitamine si Minerale de la Ozone timp de 20 zile dupa care la fel faci pauza 10 zile. In a 3a luna iei Calciu Magneziu Zinc de la Walmark timp de 20 zile.

| Pache95 a răspuns:

Cea mai buna solutie pentru a te ingrasa e sa mananci prjeli si mancare fast food in timpul zilei si dulcuiri seara inainte sa te culci... dar eu te sfatuiesc sa ai grija pentru ca odata c ai inceput sa te ingrasi si corpu se obisnuieste asa iti va fi foarte greu sa te opresti din ingrasat ca sa nu mai spun de slabit...

| emily111 a răspuns:

Sall! eu vreau sa slabesc si tu sa te ingrasi? asa deci mananca multe prajeli{in special cartofii}si cipsuri{toate dar ingrasa m

| Anelusha a răspuns:

Pentru informatii cum puteti slabi, ingrasa, sau controla greutatea contactati-ma pe adresa de mail anarchy_craiova@yahoo.com. Te pot ajuta sa te ingrasi si 4 kg pe luna