| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si am sanii foarte mici, aproape ca nu se vad deloc si sunt fete mult mai mici decat mine si care au sanii mult mai mari. Ce pot sa fac sa mai creasca? Ce alimente sau ce anume poate stimula cresterea sanilor? Funda celui mai complex raspuns happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mentalitatea ce predomina in ziua de azi, "de ce are ala si nu si eu". ai tu 18 cum am eu 25, ori degeaba varsta ca matura mental nu esti, crezand ca avand sani cat 2 pepeni o sa sara lumea pe tine. o sa sara numai fustangii, dar na poata aia vrei si tu

| Mexx99 a răspuns:

Buna! Nu stiu daca raspunsul meu te va ajuta intr-un fel sau altul, dar eu iti zic sa nu te simti rusinata pentru ca inca ai sanii mici. Poate o mostenesti pe maicata, bunica ta etc.Fii mandra de cum areti, fetele alea cu sanii mai mari, majoritatea poarta push-up si cine stie ce doar ca sa atraga atentia.Macar vei stii ca un baiat de va place pentru ceea ce esti si nu pentru sanii tai.Totusi daca vrei neaparat sa creasca iti recomand dusuri reci, maseaza-i intre timp.Am auzit ca tinctura de marar e buna.Stai linistita ca vor mai creste ei!

| daniela281 a răspuns:

Ar trebui sa te bucuri ca ai sâni mai mici, cel puțin când alergi sa sari nu-ți s-ar sânii ca doua mingi si in plus ești încă tânara, exista șanse ca sânii să-ți mai crească.

| Rozaliul a răspuns:

Buna! Nu iti fa griji in privinta asta.Cum a spus si Mexx, asa vei stii daca un baiat te iubeste si te place pentru ce esti nu pentru corp happy. Nici iubita mea nu are sanii prea mari dar nu ma intereseaza asta. Sper sa imi asculti sfatul si sa fii mandra cu tine. Toate cele bune! :* happy