| Manda97 a întrebat:

Buna TPU ..am 18 ani si nu stiu cum sa imi maresc grosimea la incheietura mainii : http://bodygeek.ro/......mainii.jpg :

Sunt slab dar cunosc oameni mai slabi ca mine si au incheietura maini normala ..nici ceas nu pot sa port ..imi sta ca o colier la gat ceasul pe mana. Daca stie cineva ce exercitii sau o rezolvare pentru treaba asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| nicky606 a răspuns:

Incearca exercitii pentru antebrat, ar trebui sa ti se dezvolte si incheietura.