| David33 a întrebat:

Buna TPU am 18 ani si o inalțime de 1, 92 si mai stau de multe ori cocoșat nu știți daca m.as duce la sală la ce aparat ar trebui sa imi lucrez mușchii coloanei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sn1p3r323 a răspuns:

Muschii spatelui si intrebi antrenorul ala care e acolo.Si ai putea face abdomen, sa ridici haltere de jos.Intreaba-l pe omuletul de acolo

| David33 explică (pentru Sn1p3r323):

Oki doki multam laughing

1 răspuns: