| T0rata1 a întrebat:

Bună TPU.
Am aceasta problema care mi se intampla din ce in ce mai des. Ma trezesc noaptea, nu ma pot misca, imi bate inima f tare si simt o presiune in urechi si in tample. De obicei ies din situatia asta incercand sa mi misc muschii gatului, iar daca stau si astept sa treaca de la sine devine mai rau. Am mai avut paralizie in somn, dar simptomele de mai sus sunt noi. Nu vad "demoni" si nu am niciun fel de halucinatii cum am mai auzit pe la altii. E grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai probleme pe cervicală.