| Roxxy03 a întrebat:

Am avut al 5-lea contact sexual protejat insa fara un preludiu. A doua zi m-am excitat destul de tare fara a avea un contact sexual dupa, insa am observat pe lenjeria intima un firicel de sange iar de atunci am niste scurgeri maronii nemirositoare, ma cam dor ovarele si am simptomele unei menstruatii insa nu este cazul. Saptamana trecuta, inainte de aparitia acestor secretii am facut un test de sarcina acesta fiind negativ. Ce se intampla? Care sa fie cauza acestor secretii? Posibila sarcina? Mentionesz ca nu iau anticonceptionale si am avut doar contacte protejate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Posibil sa ai vreo rana.
Daca menstra nu trebuie sa vina zilele astea si daca persista sangerarea...mergi la doctor.

| untu a răspuns:

Sinteti maritata?

| SweetLolipop a răspuns:

Din moment ce te-ai protejat, e aproape imposibil sa fii insarcinata. Probabil o reactie adversa a organismului, incearca sa mergi la un medic sau la farmacie sa intrebi.