| DianneIsz19 a întrebat:

Am o intrebare pentru cele care sunt putin mai informate despre situatiile de genul.
Joia trecuta pe 2 mai mi-a venit menstruatia, totul a decurs normal, a tinut 5 zile, pana luni pe 6 mai, insa, dupa, chiar si pana astazi, am tot avut scurgeri vaginale de culoare inchisa [nu maronii, sange mai inchis la culoare si chiar negru]. Nu inteleg de ce. Inainte aveam secretii maronii pentru 1-2 zile...insa deja incepe sa ma ingrijoreze.
Menstruatia nu a intarziat, nu am avut dureri si nici acum nu am.
Mentionez ca am avut contact sexual pe perioada menstruatiei, protejat de fiecare data.
As aprecia un raspuns, care ar putea fi cauza acestor scurgeri?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andadianailie a răspuns:

Eu pateam asa cand aveam ovare polichistice. Nu ar strica un control?