Am avut niste problm cu rinichii.am facut analizele si acum au iesit bune. Beau 2-3 l de apa pe zi insa urinez 1 pe zi sau chiar deloc nu stiu unde se duce apa crying. picioarele se umfla si cateodata si mainile dar nu foarte tare asa ca nu am luat in considerare. (Am 15 ani si de cateva luni stau prin spitale) un sfat va rrrog frum :* Fundita va pooop dulce happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Ar trebui sa intrebi un doctor unde se duce atata apa pentru ca dupa ce am citit ce ai scris, am inceput sa stau pe ganduri si eu, mai ales ca bei 2-3 l de apa pe zi straight face Asta e cel mai bine.tu sa mergi la doctor si sa vezi ce iti spune in legatura cu asta!
Multa multa multa sanatate iti doresc!
O seara placuta!

4 răspunsuri:
| NonEinstein a răspuns:

Ti se umfla tegumentele, stagneaza apa in picioarele si mainile tale, sunt niste pastile pentru eliminarea urinei din corp.

Iau niste pastile pentru eliminarea apei din organism le iau de 1 saptamana si cv dar nu se vede nici o imbunatatire. Medicul de familie mi-a zis ca trebuie sa ma duc la un urolog pentru ca exista riscul sa fac blocaj renal puppy dog eyes

Medicul de familie ti-a facut cea mai buna recomandare! Daca locuiesti intr-un oras de provincie, un bilet de trimitere te-ar ajuta sa fii consultata de catre un specialist dintr-un centru universitar recunoscut (Bucuresti, Tg. Mures, Cluj).Nu mai poti amana!

Stiu ca nu mai pot amana.Dar imi doresc sa ma duc la scoala sa nu ma mai duc in spiatale.Din luna octombrie anul trecut numai prin spitale. Daca as putea face si altceva in afara de spital sad