| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU am avut un cos in zona genital,cred ca a fost înăuntru, s-a spart si a iesit sânge sper sa nu se mai facă, s-a facut in timpul ciclului Nu radeti vreau sfaturi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Ghicesc, ca intrebarea ta e daca o sa se mai faca?

din pacate raspunsul e da, o sa se mai faca, cosurile nu au un loc in care apar sau nu apar, pot sa apara oriunde pe piele, daca s-a spart si a iesit sange e bine, asa ca da cu putin alcool sanitar si asta e

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

E de la epilat cel mai probabil.

| Monyyyyy explică:

Serios ce e asa de amuzant? Esti baiat si esti si prost, nu e un lucru amuzant

| Tuderlus a răspuns:

E de la pubertate probabil ai varsta intre 15-18 ani.

| Ioana6905 a răspuns:

Eu stiu ca inainte sa vina perioada (ciclul) normal ies cosuri. Se intampla normal sa mai iasa si in zona genitala, am patit si eu dar, la mine lasandu-l in pace s-a infectat.