| caroline27 a întrebat:

Am avut varicela de curand, mi-a trecut abia acum 6 zile.Mi-au ramas niste semne pe fata, ce-i drept. Vreau sa stiu daca exista vreo solutie ca sa scap de ele? Ceva 100% sigur. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există NIMIC "100% sigur" :(

Poţi încerca să foloseşti Contractubex gel - vezi detalii în Prospectul de la linkul :
http://www.pcfarm.ro/produs/2962/Contractubex-gel

Toate cele bune!

| MadagasHardwell a răspuns:

Tot o sa-ti ramana semne... si eu am avut acum 5 ani si am ramas de atunci cu cateva semne pe fata

| Birlan_Alexandra_Elena_1996 a răspuns:

Nu cred. Cred ca trebuie sa astepti sa-ti treaca. Poti sa raspunzi si u la intrebarea mea?